KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464534

nr 1346 4534

Örjan Sandenor (f. 1946), Sverige. Signerad, "sommarhörn", -75. Olja på duk, 62x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 september 2020
kl 19:56:15